RODZINNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE

8 lutego 2019 r. odbyły się w naszej szkole Rodzinne Warsztaty Artystyczne. Uczniowie klasy I a i II a mieli wyjątkową okazję zaprosić swoje kochane Babcie, kochanych Dziadków, rodzeństwo i Rodziców, aby wspólnie spędzić czas wykonując prace plastyczne. Na początku zaprezentowali montaż słowno-muzyczny dedykowany szczególnie dziadkom z okazji obchodzonego nie tak dawno Dnia Babci i Dziadka.

Złożyli ciepłe życzenia i podziękowania wszystkim bliskim, którzy znaleźli czas i ochotę na wspólne spędzenie piątkowego popołudnia.

Wszyscy z ogromnym zapałem, zaangażowaniem i pomysłowością zabrali się do twórczej pracy przy wspólnym stole.

Powstały przepiękne, pomysłowe i barwne prace , które zapewne dziadkowie zawieszą w szczególnym miejscu swoich domów, a patrząc na nie będą wspominać chwile, które towarzyszyły im podczas ich wykonywania.

To był wyjątkowy czas dla uczniów, wychowawców, przybyłych członków rodzin i  zapewne na długo pozostanie w pamięci.

Jolanta Chyćko

Aleksandra Kliszcz