Dzienne archiwum: Marzec 13, 2019

ZAPRASZAMY 16 MARCA GODZ. 11.00

Dnia 16 marca 2019 roku o godz. 11.00 (sobota) w Szkole Podstawowej nr 1 w Lublinie odbędzie się spotkanie informacyjne  z wychowawcami oraz nauczycielami uczącymi  dla uczniów oraz rodziców klas IV i VII, tworzonych w roku 2019/2020. W  programie m.in. zajęcia językowe z tablicą interaktywną i platformą edukacyjną, programowanie z ozobotami, zajęcia fitness, zumba prowadzona przez wieloletniego trenera fitness i licencjonowanego instruktora zumby – p. Aleksandrę Pietroń.

W OCZEKIWANIU NA WIOSNĘ

Klasa I a czekając na pierwsze, ciepłe promienie słońca nie ma czasu na nudę. Różne zajęcia edukacyjne, wycieczki i wyjścia na szkolne boisko to wspaniały czas dla wszystkich dzieci, który codziennie zamienia się w niezapomnianą przygodę. Pierwszoklasiści to prawdziwe mole książkowe. Od kiedy uczniowie zostali pasowani na czytelników w bibliotece jesteśmy stałymi gośćmi.

DZIEŃ KOBIET W ZERÓWCE

Marzec pięknie się wystroił, W kole między dziećmi stoi I gromadkę uśmiechniętą Pyta: jakie dzisiaj święto?…   Każda okazja do sprawiania sobie nawzajem przyjemności jest dobra, dlatego w Dniu Kobiet chłopcy przygotowali dla dziewcząt z grupy niespodziankę.