W OCZEKIWANIU NA WIOSNĘ

Klasa I a czekając na pierwsze, ciepłe promienie słońca nie ma czasu na nudę. Różne zajęcia edukacyjne, wycieczki i wyjścia na szkolne boisko to wspaniały czas dla wszystkich dzieci, który codziennie zamienia się w niezapomnianą przygodę.

Pierwszoklasiści to prawdziwe mole książkowe. Od kiedy uczniowie zostali pasowani na czytelników w bibliotece jesteśmy stałymi gośćmi.

Omówiliśmy już kilka lektur, a ostatnia z nich to książka pt. „Zaczarowana zagroda”. Dzieci wcieliły się w rolę polarników i zbudowały zagrody dla swoich pingwinów wykorzystując do tego kostki cukru i samodzielnie zrobiony lukier z cytryny. To był bardzo twórczy dzień. Niedługo potem Rodzice zrobili nam wspaniałą niespodziankę. W tłusty czwartek na drugie śniadanie, każdy mógł zjeść pączka z dżemem. Niektórzy odważni stanęli do konkursu na zjedzenie go nie oblizując ust! To było duże wyzwanie.

08.03 chłopcy zrobili wszystkim dziewczynkom i Pani Oli wspaniałą niespodziankę. Spędziliśmy ten dzień wspólnie- bawiąc się i celebrując święto wszystkich kobiet.

Aleksandra Kliszcz

Może Ci się również spodoba