REKRUTACJA DO KLAS IV I VII

Rodzice uczniów szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Lublin, w których są zorganizowane co najmniej dwa oddziały klasy III, mogą składać wnioski o przyjęcie do klasy IV publicznej szkoły podstawowej, powstałej z przekształcenia gimnazjum, na rok szkolny 2020/2021 (zgodnie z Zarządzeniem nr 135/1/2019 Prezydenta Miasta Lublin – przeczytaj zarządzenie). Natomiast rodzice uczniów szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Lublin, którzy w roku szkolnym 2019/2020 ukończą klasę VI, mogą składać wnioski o przyjęcie do klasy VII publicznej szkoły podstawowej powstałej z przekształcenia gimnazjum na rok szkolny 2020/2021.

Osoby zainteresowane mogą składać wnioski do 20 kwietnia 2020 roku. Wnioski kierować należy do dyrektora szkoły powstałej z przekształcenia gimnazjum i złożyć bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

Przeniesienie uczniów następuje z dniem 1 września 2020 roku.

Terminy przyjmowania wniosków do klas IV i VII

Zarządzenie nr 135/1/2020 Prezydenta Miasta Lublin z dnia 27 stycznia 2020 r. w sprawie określenia terminu składania wniosków o przyjęcie do klasy IV i VII szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Lublin, powstałych z przekształcenia gimnazjów – treść

Informacje na stronie UM – szczegóły