SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Niezmiernie nam miło poinformować o sukcesach naszych uczniów, którzy w ostatnich miesiącach brali udział w konkursach plastycznych. W międzyszkolnym konkursie plastycznym pt ” W zimowej szacie” dla wychowanków lubelskich świetlic szkolnych, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Lublinie, pierwsze miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Urszula Kidaj z klasy 1 c pod kierunkiem pani Moniki Machulskiej – Wasilewskiej oraz wyróżnienie Lena Bartyzel z klasy 1 b pod kierunkiem pani Luizy Wilczkiewicz. W XVIII Wojewódzkim Konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Komisja dokonała oceny prac i nagrodziła uczennicę naszej szkoły Marię Pożarowszczyk z klasy 5 b, n-l Luiza Wilczkiewicz.

Serdecznie gratulujemy naszym artystom i życzymy pomyślności w następnych konkursach
L.W

 

Może Ci się również spodoba