UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

25 czerwca 2021 roku społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie wzięła udział w uroczystościach związanych z zakończeniem roku szkolnego 2020/21. Rozpoczęła je Msza święta w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego, podczas której uczniowie czynnie uczestniczyli w Liturgii Słowa oraz Modlitwie Wiernych.

Następnie miały  miejsce  spotkania z wychowawcami uczniów  poszczególnych zespołów klasowych; wyjątkowo wzruszające było pożegnanie trzecioklasistów, w którym uczestniczyła Pani Dyrektor Iwona Pańpuch.

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu spotkali się z Dyrektorem Szkoły na uroczystości wręczenia dyplomów i nagród, serdeczne słowa Pani Dyrektor skierowała także do 19 laureatów artystycznych konkursów ogólnopolskich,  którzy zasłużyli na szczególne gratulacje i słowa uznania.

Mimo trudności związanych z ograniczeniami spowodowanymi pandemią koronawirusa, społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie im. ks. S. Konarskiego ambitnie realizowała zadania, które postawiła przed sobą we wrześniu 2020 roku, toteż Pani Dyrektor Iwona Pańpuch złożyła podziękowania za wspólne działania uczniom, nauczycielom oraz rodzicom.

Może Ci się również spodoba