,,OGRÓD MIŁOŚCI WZRASTA W SERCACH BABCI I DZIADKA” – WYSTĘP UCZNIÓW GRUPY 0 B

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązania, znają radę na każde zmartwienia – to nasze kochane babcie i nasi kochani dziadkowie.

21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich troskę i oddanie oraz wszystko, co od nich otrzymujemy – to Dzień Babci i Dzień Dziadka. 20 stycznia w naszym oddziale przedszkolnym dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które przygotowywały specjalnie na tę uroczystość. Z wielkim zaangażowaniem i starannością dekorowały laurki oraz upominki. Dzieci pamiętały, aby podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochane Babcie i Dziadkowie.
Wszyscy z  całego serca życzymy Drogim Seniorom zdrowia, miłości i wszystkiego, co najlepsze oraz kierujemy podziękowania za przekazywaną przez nich mądrość życiową, doświadczenie, wszelakie rady i troskę o ukochanych wnuków. Zapraszamy do obejrzenia filmu dedykowanego Najdroższym Babciom i Dziadkom, w którym oprócz prezentacji artystycznej, znajduje się odpowiedź na pytanie: „Za co kocham moją Babcię i mojego Dziadka?”

Link do filmu: https://drive.google.com/file/d/1jMcQFFXQeHdAsgkFe5jMbTBjVKJxYZPy/view

Katarzyna Kopciewicz

Jowita Grzesik

Może Ci się również spodoba