LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.  W ramach projektu Laboratoria Przyszłości nasza Szkoła została wyposażona w nowoczesny sprzęt wspierający rozwijanie pasji ucznia i zdobywanie przez niego kompetencji z zakresu inżynierii, technologii i nauk ścisłych. Pracownia techniczna została wyposażona w stację lutowniczą, która daje możliwość utrwalenia poznanej wiedzy teoretycznej poprzez ćwiczenia praktyczne tj. lutowanie i spawanie plastiku. Praca z użyciem nowoczesnego sprzętu technologicznego rozwija kreatywność uczniów, wzbudza większe zainteresowanie zajęciami lekcyjnymi oraz umożliwia odkrywanie własnych zainteresowań.

Izabela Szczypień

 

Może Ci się również spodoba