SPOŁECZNOŚĆ SP1 W LUBLINIE UCZESTNICZYŁA W 10. FESTYNIE RODZINNYM PARAFII NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO

W minioną niedzielę, 5 czerwca, odbyła się kolejna edycja festynu rodzinnego zorganizowanego przez parafię  pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego we współpracy z Fundacją Szczęśliwe Dzieciństwo. Jak co roku nasza Szkoła dołączyła do tego ważnego dla naszej dzielnicy  wydarzenia i wsparła jego organizację.  Wzorem lat ubiegłych zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej przygotował atrakcyjne stoisko dla najmłodszych. Dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, tatuaży brokatowych, doczepianych warkoczyków i kolorowych bransoletek. Nie zabrakło również balonów do modelowania i kącika orgiami.

Przez cały czas trwania festynu na scenie głównej odbywały się prezentacje lokalnych szkół i przedszkoli. Dużym uznaniem cieszył się program artystyczny  przygotowany przez nauczycieli  z naszej Szkoły – p. Anetę Mikołajczyk i p. Żanetę Kurzawską. Uczniowie z JEDYNKI  zaprezentowali kompilację różnorodnych nowoczesnych technik tanecznych składających się na  choreografię do utworów  współczesnej muzyki rozrywkowej.

Dziękujemy wszystkim za duże zainteresowanie tegorocznym festynem i  mile spędzony  czas. Zachęcamy do obejrzenia skrótu z tego wydarzenia na zamieszczonej poniżej fotorelacji.

Zapraszamy do wspólnego świętowania za rok!

Justyna Krzywicka

 

 

Może Ci się również spodoba