„SUPER CHŁOPAKI” Z KLASY I C

Każda okazja do wspólnej zabawy i sprawiania sobie wzajemnie przyjemności jest dobra, dlatego dziewczęta przygotowały z pomocą wychowawcy klasy oraz rodziców konkurs na „Super Chłopaka” .

Wszyscy chłopcy mężnie stawiając czoła trzem zadaniom, które przygotowały specjalnie na tę okazję dziewczęta, zaprezentowali swoje umiejętności i zdolności.

W zadaniu pierwszym – ARTYSTYCZNYM – chłopcy wykonali przepiękne prace plastyczne dla dziewczynek, każdy chłopiec miał za zadanie wykonać rysunek dla swojej koleżanki, która wybierała temat pracy.

W zadaniu drugim – SPRAWNOŚCIOWYM –  chłopcy wykonali 11 pompek, 11 przysiadów i 11 pajacyków, dlaczego 11? – tylu chłopców liczy nasza klasa, dlatego dziewczynki  wybrały tę właśnie liczbę.

W zadaniu trzecim – WOKALNYM – chłopcy zaśpiewali najpiękniej jak potrafili piosenkę, której uczyliśmy się podczas zajęć„ Piosenka na dobry początek”.

Był to dzień pełen wrażeń, radości i wspaniałej zabawy. Wszystkie dziewczynki, które zasiadły w jury konkursu, jednogłośnie przyznały wszystkim chłopcom tytuł „Super Chłopaka”, wręczając im dyplomy przygotowane z pomocą Klasowej Rady Rodziców.

Był to dla wszystkich dzień wyjątkowy i radosny.

Żaneta Kurzawska

Może Ci się również spodoba