DZIEŃ DZIECKA W SP1 LUBLIN

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka – święto małych, jak i dużych pociech. Ten dzień został ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka. Nie ma święta, które cieszyłoby się tak dużym uznaniem i zainteresowaniem oraz obchodzone było na świecie z większą radością.

Na naszych Milusińskich tego dnia czekało wiele atrakcji – począwszy od malowania twarzy, poprzez projekcję filmu oraz degustację popcornu. Wielką atrakcją dla dziewczynek okazały się warkoczyki i pasemka, które zdobiły włosy. Niezwykłym zainteresowaniem najmłodszych cieszyła się również wata cukrowa.  Dziewczynki i chłopcy aktywnie uczestniczyli w zabawach sportowych przygotowanych przez pana Marcina i pana Sebastiana, tatusiów Jakuba i Mikołaja; wszystkim smakował także podwieczorek na świeżym powietrzu.

Wyrazy wdzięczności pragnęlibyśmy skierować do rodziców: szczególnie dziękujemy pani Edycie, mamie Łucji oraz panu Marcinowi, tacie Mikołaja, a także panu Sebastianowi, tacie Jakuba za zaangażowanie i pomoc w organizacji naszego wspaniałego Dnia Dziecka.

Wychowawcy 0a i 0b

 

Może Ci się również spodoba