GODZINY DOSTĘPNOŚCI

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot Dzień tygodnia Od Do Sala
1. Pańpuch Iwona j. polski poniedziałek 8.00 9.00 Gabinet Dyrektora
2. Górniak Urszula fizyka/geografia poniedziałek 13.00 14.00 Gabinet Wicedyrektora
3. Bednarczuk Marta j. polski wtorek 16.00 17.00 s. 60
4. Bielak Piotr biblioteka czwartek 8.30 9.30 Biblioteka
5. Goździowska-Łubkowska Marta Historia/WOS poniedziałek 15:45 16:45 s. 51
6. Grzesik Jowita edukacja przedszkolna wtorek 13:45 14:45 s. 2 (oddział przedszkolny)
7. Haftaniuk Jolanta j. niemiecki czwartek 10:30 11:30 s. 61
8. Karwat Magdalena nauczyciel wspomagający środa 10:30 11:30 s. 49
9. Krupa Irenusz muzyka czwartek 10:30 11:30 Pokój nauczycielski
10. Kołbuś Karina matematyka/informatyka poniedziałek 13.30 14.30 s.20
11. Koneczna Karolina chemia poniedziałek 9:40 10:40 s. 34
12. Kopciewicz Katarzyna edukacja przedszkolna poniedziałek 10:30 11:30 s. 2 (oddział przedszkolny)
13. Korzeniewska Jadwiga j.polski/biblioteka poniedziałek 14.30 15.30 Biblioteka
14. Kościk Tomasz religia wtorek 10:35 11:35 Pokój nauczycielski
15. Piebiak Agnieszka biologia/przyroda poniedziałek 7:45 8:45 s.49
16. Krzywicka Justyna edukacja wczesnoszkolna wtorek 12:35 13:35 Pokój nauczycielski
17. Kurzawska Żaneta edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 11:40 12:40 s. 27
18. Mańka Emilia edukacja wczesnoszkolna piątek 7:45 8:45 s. 35
19. Mielniczuk Paulina edukacja wczesnoszkolna wtorek 7:45 8:45 s. 30
20. Mikołajczyk Aneta wychowanie fizyczne poniedziałek 9:30 10:30 Gabinet n-li wf
21. Morawski Karol religia czwartek 12:30 13:30 s. 32
22. Machulska – Wasilewska Monika edukacja wczesnoszkolna piątek 10:30 11:30 Pokój nauczycielski
23. Niedbała Ewa wychowawca świetlicy wtorek 17:00 18:00 Świetlica główna
24. Pochwatka Kinga j. angielski czwartek 12:40 13:40 s. 59
25. Pruchniak Alicja edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 12:30 13:30 s. 34
26. Robak Sylwia edukacja wczesnoszkolna czwartek 12:30 13:30 s. 39
27. Romanek Kamila logopeda czwartek 9:30 10:30 Gabinet logopedy
28. Stanisławek Katarzyna biologia piątek 8:50 9:50 s. 51
29. Sławińska Beata edukacja przedszkolna wtorek 17:00 18:00 s. 1 (oddział przedszkolny)
30. Soroka Karolina psycholog wtorek 13:00 14:00 Gabinet psychologa
31. Szczypień Izabela matematyka/technika czwartek 13:30 14:30 s. 50
32. Tomczuk Aleksandra język angielski środa 9:00 10:00 s. 54
33. Toruń Joanna religia piątek 11:40 12:40 Pokój nauczycielski
34. Wajszczuk Małgorzata edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 12:30 13:30 s. 32
35. Wilczkiewicz Luiza plastyka wtorek 15:30 16:30 s. 42
36. Woźniak Sylwia pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający poniedziałek 7:45 8:45 s. 55
37. Wiśniewska Justyna edukacja przedszkolna wtorek 17:00 18:00 s. 1 (oddział przedszkolny)
38. Żyszkiewicz Mariusz wychowanie fizyczne wtorek 16:00 17:00 Pomieszczenie animatorów „ORLIK”