Osiągnięcia uczniów

                                                Osiągnięcia uczniów klas I-III w roku szkolnym 2021/2022

L.p. Imię i nazwisko ucznia klasa Nazwa konkursu uzyskane miejsce Nauczyciel przygotowujący

do konkursu

1. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej       „Świetlik”
  Wiktoria Zaremba II „B” Laureat Głównej Nagrody Izabela Trancygier
  Wiktoria Najda II „ A” Laureat II miejsca Justyna Krzywicka
  Rafał Daśko III „B” Laureat II miejsca Żaneta Kurzawska
  Matylda Kaczkowska III „ C” Laureatka Głównej Nagrody Alicja Pruchniak
     
  Nazar Maslii I „B” wyróżnienie Paulina Mielniczuk
  Julia Turowska, I „ B” wyróżnienie Paulina Mielniczuk
 

 

Kornelia Wolińska I „B” wyróżnienie Paulina Mielniczuk
  Karolina Daniel

 

I „C” wyróżnienie Emilia Mańka
Piotr Głowacki

 

I „ C” wyróżnienie Emilia Mańka
 Maksymilian Kaczkowski

 

I „ C” wyróżnienie Emilia Mańka
   Łucja Siwko

 

I „ C” wyróżnienie Emilia Mańka
   Mikołaj Sobczak

 

I „ C” wyróżnienie Emilia Mańka
Aniela Pizoń

 

II „A” wyróżnienie Justyna Krzywicka
Milena Krasoń

 

II „ A” wyróżnienie Justyna Krzywicka
Jan Krzywicki II „A” Wyróżnienie

 

 

Justyna Krzywicka
Joanna Poręba

 

II „ B” wyróżnienie Izabela Trancygier
Zofia Błonka

 

II” B” wyróżnienie

 

Izabela Trancygier
Maja Woznyj II „B” wyróżnienie

 

Izabela Trancygier
Damian Woliński

 

II „ B” wyróżnienie Izabela Trancygier
Dominik Lipowy

 

III „ B” wyróżnienie

 

Żaneta Kurzawska
 Aleksander Kurzawski

 

III „ B” wyróżnienie Żaneta Kurzawska
2.  IV Wojewódzki Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty
  Karolina Daniel

 

I „ C” Laureat  II miejsca

 

Emilia Mańka
  Maksymilian Kaczkowski; I „C” Laureat  II miejsca

 

Emilia Mańka
  Antoni Staroń

 

II „ B” Laureat II miejsca Izabela Trancygier
   Arina Tumanovska, II „B” Laureat II miejsca Izabela Trancygier
  Aleksandra Pańpuch

 

 

III „ B” Laureat II miejsca Żaneta Kurzawska
  Bartosz Uryniuk

 

III „ B” Laureat II miejsca Żeneta Kurzawska
  W klasyfikacji indywidualnej

 

  Aleksandra Pańpuch

 

III „ B” I miejsce Żaneta Kurzawska
   Arina Tumanovska; II „ B” I miejsce Izabela Trancygier
  Bartosz Uryniuk;

 

III „ B” II miejsce

 

Żaneta Kurzawska
  Antoni Staroń; II  „B” II miejsce

 

Izabela Trancygier
3Międzynarodowy Konkurs  „My Town”
  Wiktoria Najda II „ A” III miejsce w kategorii klas I -III Aleksandra Tomczuk
4. Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” Język polski

 

  Rafał Daśko

 Aleksandra Pańpuch

III „ B”

III „ B”

Laureat

Laureat

Żaneta Kurzawska

Żaneta Kurzawska

  Urszula Kidaj III „ C: Laureat  XV miejsca Alicja Pruchniak
5. Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” Język angielski –

 

  Sabina Gospodarek – III „B”, III „ B” Laureat

 

Kinga Pochwatka
6.  Wojewódzki Konkurs „Widzisz!, Reaguj!, Dzwoń!- 112 „
  Wiktoria Zaremba

 

II „ B” III miejsce

 

Izabela Trancygier
  Adrian Majewska III „ C” wyróżnienie

 

Alicja Pruchniak
7. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ Leon”-
  Urszula Kidaj III „ C” VIII miejsca Alicja Pruchniak
  Matylda Kaczkowska III „ C” VIII miejsca Alicja Pruchniak

 

  Szymon Przybylski

 

III „ A” XIII miejsce Małgorzata Wajszczuk
   Maciej Kacprzyk II „ A” IV miejsce Justyna Krzywicka
   Michał Odrzywolski II „ A” V miejsce Justyna Krzywicka
   Jan Krzywicki II „ A” VII miejsce Justyna Krzywicka
   Wiktoria Najda II „ A” X miejsce Justyna Krzywicka
   

 

 

 

     
8. VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rosja w zwierciadle symboli architektury”
  Urszula Kidaj III „ C” Laureat II miejsca Alicja Pruchniak
9.     Szkolny konkurs plastyczny „Wielkanocny zajączek”  
  Aniela Pizoń

 

  II miejsce Justyna Krzywicka
  Wiktoria Najda   wyróżnienie Justyna Krzywicka
         
10.  Szkolny konkurs recytatorski „ Wierszyki łamiące języki”-
  Aleksandra Pańpuch

Zofia Złotkowska

 Kornelia Małek 

Paulina Tomczak

III „ B”

III “ B”

II „ A

III „ A”

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Żaneta Kurzawska

Żaneta Kurzawska

Justyna Krzywicka

Małgorzata Wajszczuk

11. Konkurs ogólnopolski „Zawitały anioły do naszej szkoły”
   Kornelia Małek  II „ A” wyróżnienie Justyna Krzywicka
11. Konkurs międzyszkolny „Jesienne drzewo” 
  Aniela Pizoń  II „ A” Wyróżnienie

 

Aleksandra Tomczuk
12. Szkolny  konkurs „Bukiet z okazji Dnia Kobiet”
   Aniela Pizoń

 Wiktoria Najda

II „ A”

II „ A”

II miejsce

III miejsce

Aleksandra Tomczuk
13.   Szkolny konkurs  recytatorski „Jan Brzechwa dzieciom”
   Kornelia Małek

Aleksandra Pańpuch

Zofia Złotkowska

 

II „ A”

III „ B”
III „ B”

II miejsce

I miejsce

III miejsce

Justyna Krzywicka

Żaneta Kurzawska

Żaneta Kurzawska

14.  Szkolny konkurs plastyczny „Portret ulubionego nauczyciela”
  Kornelia Małek

Wiktoria Najda

II „ A” I miejsce

III miejsce

Justyna Krzywicka
15.                                                                                Szkolny Konkurs z okazji 11 Listopada
   Aniela Pizoń II „ A” I miejsce Justyna Krzywicka
16. Szkolny konkurs czytelniczy „Piękne czytanie”
  Paulina Tomczak III „ A” Laureat Małgorzata Wajszczuk
  Szymon Przybylski

 

III „ A” Laureat Małgorzata Wajszczuk
  Nikola Szybalska

 

III „ A” Laureat Małgorzata Wajszczuk
  Zofia Budzyńska III „ A” Laureat Małgorzata Wajszczuk
17. Szkolny konkurs „Pokaż swój talent”
  Kornelia Małek

 Milena Gąbka

 

II „ A” I miejsce

II miejsce

Justyna Krzywicka
18. Szkolny konkurs ekologiczny „Eko ludek”

 

   Aniela Pizoń

 

II „ A” I miejsce Justyna Krzywicka
19.  Szkolny konkurs  „Eko-bombka”
   Eryk Śleboda II „ A” I miejsce

 

Justyna Krzywicka
20. Klasowy konkurs „Nasze Przygody Gangu Swojaków”
  Wiktoria Najda

Kornelia Małek

 Julia Mitura

 Kinga Raczkowska,

Aniela Pizoń

 Miłosz Gąbka,

Oskar Bogusławski

 Jan Krzywicki

 

II „A” I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Justyna Krzywicka
21.  Turniej Szachowy w ramach współzawodnictwa sportowego uczniów szkół miasta Lublin    

 

 
  SP nr 1w ramach rozgrywek drużynowych dziewcząt

 

 

  II miejsce

 

Żaneta Kurzawska
         
           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPORTOWY TALENT

Niezmiernie miło nam poinformować, że uczennica klasy 4a, Dorota Dobrowolska, została laureatką programu „Sportowy Talent”. Dorota znalazła się w pierwszej dziesiątce młodych ludzi wyróżnionych w województwie lubelskim i podczas uroczystej gali odebrała pamiątkowy dyplom.

Pełni dumy, serdecznie gratulujemy!

Aleksandra Tomczuk

 

SUKCES UCZENNICY

21.05.2022 r. w Bełżycach odbyły się Ogólnopolskie Zawody w jeździe figurowej o Puchar AS-a, w których brała udział uczennica klasy 4a SP1 Brygida Wójtowicz.

Brygida zajęła 2 miejsce w kategorii 1st Solistki – CUBS oraz otrzymała kwalifikację do startu na Mistrzostwach Polski, które odbędą się już w czerwcu.

Brygida trenuje łyżwiarstwo figurowe oraz jazdę figurową w Klubie AS Lublin pod kierunkiem Pani Trener Moniki Szymanek – Szawrackiej.

 

Mama Brygidy –  Anna Wójtowicz

 

 

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA W  KONKURSACH UCZNIÓW SZKOŁY  PODSTAWOWEJ NR 1
W LUBLINIE
W  ROKU  SZKOLNYM  2020/2021  ( pierwszy semestr)

 

L.p.

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Klasa

 

Nazwa konkursu,

uzyskane  miejsce

 

Nauczyciel

przygotowujący

do konkursu

1.  

 

 

Kornelia  Wolińska

Kornelia  Małek

Anna  Złotkowska

Marika Pożarowszczyk

Joanna  Janiszewska

Bartosz  Gancarz

Szymon Gancarz

 

 

 

O  b

I  a

VI  b

VI  b

VI  b

VI  b

VI  b

IX  Diecezjalny  Konkurs

,, Na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową’’

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

II  miejsce

II  miejsce

III miejsce

III miejsce

 

Karol  Morawski

2.  

 

 

Bartosz  Gancarz

Szymon  Gancarz

 

 

 

VI  b

VI  b

Wojewódzki   Konkurs Świąteczny  ,,Najpiękniejsza  Bombka Choinkowa’’

I  miejsce

I  miejsce

 

Izabela Szczypień

3.  

 

 

Szymon Gancarz

Marika Pożarowszczyk

 

 

 

VI  b

VI  b

III  Edycja Wojewódzkiego Konkursu  Fotograficznego

,,Drzewo  w  krajobrazie’’

III  miejsce

Wyróżnienie

 

Joanna  Kurus

4.  

 

 

Igor  Jarczyński

 

 

 

VII  a

Wojewódzki  Konkurs  Poetycki ,,Moje  Westerplatte, Mój  Strumień  i  Źródło’’

I  miejsce

 

Marta Bednarczuk

5.

 

 

 

 

 

 

Szymon  Gancarz

 

 

 

VI  b

XIII   Edycja Ogólnopolskiego  Konkursu

,,Ekologia  w moim domu’’

III  miejsce

 

Jadwiga Korzeniewska

6.  

 

Anna  Złotkowska

 

 

VI  b

Konkurs  IPN ,,Jan Paweł  II na tle  wydarzeń  historycznych’’

Wyróżnienie

 

Jadwiga Korzeniewska

7.

 

 

 

 

 

Kornelia  Małek

 

 

 

I  a

XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu

,,Ekologia w moim domu’’

II  miejsce

 

Justyna Krzywicka

 

8.  

 

 

Marika Pożarowszczyk

 

 

 

6b

XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu

,,Ekologia w moim domu’’

II  miejsce

 

Urszula Górniak

9.  

Igor Jarczyński

 

 

 

7a

XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu

,,Ekologia w moim domu’’

II  miejsce

 

Marta Bednarczuk

10.  

Mykola Holovatiuk

 

 

 

4a

XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu

,,Ekologia w moim domu’’

III  miejsce

 

Marta Bednarczuk

11.  

 

 

Anna Złotkowska

 

 

 

6b

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rosja w zwierciadle symboli architektury”

II miejsce

 

Wielgos Barbara

 

12.  

 

Dominik Lipowy

Ewa Baduchowska

Rafał Daśko

Zofia Złotkowska

 

 

2b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
laureat
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Żaneta Kurzawska
13.  

 

 

Zofia Złotkowska

 

 

 

2b

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rosja w zwierciadle symboli architektury”
wyróżnienie
Żaneta Kurzawska
14.  

 

Marta Hałabis

 

 

7a

Ogólnopolski Przegląd Poezji XXIII Jesienne Debiuty Poetyckie

III miejsce

Marta Bednarczuk
15.  

 

 

Urszula Kidaj

 

 

 

2c

XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu

,,Ekologia w moim domu’’

III  miejsce

Monika Machulska-Wasilewska
16.  

 

Zuzanna Kawiak

Adrian Majewski

 

 

2c

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
wyróżnienie
wyróżnienie
Monika Machulska-Wasilewska
17.  

 

 

 

Joanna Poręba

Emilia Kosarzycka

 

 

 

 

1b

Ogólnopolski Konkurs
„Rosja w zwierciadle architektury” organizowany przez UMCS
II miejsce
wyróżnienie

Izabela Trancygier

Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu i uzyskane miejsce Nauczyciel przygotowujący
do konkursu
Hanna Galińska  VIII a Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych Karina Kołbuś
Kornel Błaszczak  VI a Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych Karina Kołbuś
Marta Hałabis  VI a IV edycja konkursu „Co nam przekazują Zesłańcy Sybiru?” Iwona Pańpuch
Franciszek Michalak  I  c Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Patron Szkoły-portret ks. S. Konarskiego

wyróżnienie

Monika Machulska-Wasilewska
 Adrian  Majewski

Tomasz  Borowski

Matylda Kaczkowska

 I c  Szkolny Konkurs Literacki ,,Ks.Stanisław Konarski patronem Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie’’

wyróżnienia

 Monika Machulska-Wasilewska
 Urszula Kidaj

Franciszek Michalak

Adam Madej

 I c  Międzyszkolny Konkurs  Plastyczno-Techniczny ,,Choinka  moich  marzeń’’

I miejsce

II  miejsce

III  miejsce

 Monika Machulska-Wasilewska
 Franciszek Michalak

Urszula   Kidaj

 Ic  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Gdy śliczna Panna’’- najpiękniejsza kartka świąteczna’’

wyróżnienie

wyróżnienie

 Monika Machulska-Wasilewska
 Zuzanna  Kawiak  I c  VI  Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny  ,,Rosja  w zwierciadle  symboli architektury’’

III miejsce

 Monika Machulska-Wasilewska
 Julia  Chmurzyńska  I c  Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Techniczny ,,A na  dodatek cała ze szmatek’’

I miejsce

 Monika Machulska-Wasilewska
 Julia  Chmurzyńska  Ic  Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki ,,Wiersze Władysława Broniewskiego oczami dzieci’’

Wyróżnienie

 Monika Machulska-Wasilewska
 Weronika  Charczuk  ,,O’’ b  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Orzeł  i Pogoń-Godło Rzeczpospolitej  Obojga  Narodów”

III miejsce

 Beata Sławińska
 Joanna  Poręba

Damian  Woliński

 ,,O’’ b  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zwierzę  nie jest  rzeczą’’

I miejsce

III miejsce

 Izabela  Trancygier
 Ewa  Budachowska

Aleksandra  Pańpuch

 I b  Szkolny  Konkurs  Literacki ,,Ks. Stanisław  Konarski –Patronem Szkoły Podstawowej nr 1  w Lublinie’’

wyróznienia

 Żaneta

Kurzawska

 Lena  Fac I b  II Międzyszkolny  Konkurs  Plastyczny ,,Wszyscy  kochamy misie’’

Wyróżnienie

 Żaneta

Kurzawska

 Mykola Holovatiuk  III a  Międzyszkolny  Konkurs Plastyczny  ,,A   na  dodatek  cała  ze  szmatek’’

I miejsce

 Jolanta

Chyćko

 Mykola  Holovatiuk  III a  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  ,,Moja wymarzona  choinka’’

I miejsce

 Jolanta

Chyćko

 Ksawery  Grzesik  III a  II Międzyszkolny  Konkurs Plastyczny  ,,Wszyscy kochamy  misie’’

Wyróżnienie

 Jolanta

Chyćko

 Marta  Grabiec

Mykola  Holovatiuk

 III a  Szkolny Konkurs  Plastyczny ,,Patron Szkoły –portret  ks. Stanisława Konarskiego’’

I  miejsce

Wyróżnienie

 Jolanta

Chyćko

 Alicja  Ścibor  V b  I Edycja Międzyszkolnego  Konkursu ,,Ozdoba Choinkowa’’

I  miejsce

 Jadwiga

Korzeniewska

 Anna  Złotkowska  V b  Międzyszkolny  Konkurs  Literacki

,,Współczesna  kolęda’’

Wyróżnienie

 Jadwiga

Korzeniewska

 Jan  Mielniczuk  VI a  Ogólnopolskie  Halowe  Zawody  Lekkoatletyczne

Wicemistrz  Polski  Juniorów

w  skoku  wzwyż

 

 

 

 

 ARCHIWUM
Bogdan Derdziak  2d Laureat Konkursu Przedmiotowego
z języka rosyjskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
Ewa Niedbała
 Patryk Maćkowski  3d  „Niepodległa w poetyckim kadrze wyobraźni” – III miejsce  Iwona Pańpuch
 Martyna Pietruszka  3d  „Niepodległa w poetyckim kadrze wyobraźni”- wyróżnienie  Iwona Pańpuch
 Sandra Maksim 3d  „Niepodległa w poetyckim kadrze wyobraźni” – wyróżnienie  Iwona Pańpuch
 Oliwia Maj  3d  Ogólnopolski Konkurs na Grę Edukacyjną – III miejsce  Aleksandra Maziarz – Wysocka
 Mykola Holovatiuk  2a  Międzyszkolny konkurs plastyczny „Korale jesieni” – I miejsce  Barbara Golubińska
 Monika Pożarowczyk  4b  Konkurs edukacyjny o szczeblu wojewódzkim pt. „Pokoloruj swój świat” – II miejsce  Jadwiga Korzeniewska
 Monika Pożarowczyk  4b  Konkurs literacki – międzyszkolny pt. „Złota myśl dla Niepodległej – I miejsce  Jadwiga Korzeniewska
 Nikita Rutyna  4b  Konkurs literacki – międzyszkolny pt. „Złota myśl dla Niepodległej – III miejsce  Jadwiga Korzeniewska
 Nikola Dudak  1a  Międzyszkolny konkurs plastyczny „Korale jesieni”  -III miejsce  Łucja Kwiatkowska
 Mykola Holovatiuk  1a  Międzyszkolny konkurs plastyczno – literacki „Przyjazna zebra – bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym” – wyróżnienie   Łucja Kwiatkowska
 Hanna Zielińska  1a  Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Sto najpiękniejszych miejsc w Polsce” – I miejsce  Łucja Kwiatkowska
 Maria Reszka  2a  Międzyszkolny konkurs plastyczny „Piękna jest moja ojczyzna” – laureatka  Łucja Kwiatkowska
 Mykola Holovatiuk  2a  Międzyszkolny konkurs pt. „ Bukiet jesiennych liści”- I miejsce  Jolanta Chyćko
 Mykola Holovatiuk  2a  Międzyszkolny konkurs „Śniadaniówka pełna zdrowia” – I miejsce  Łucja Kwiatkowska
 Daniela Bortycz  3c  Ukraina terra (in) conqnita – I miejsce  Iwona Pańpuch
 Valeria Honcharuk  3c  Ukraina terra (in) conqnita – III miejsce Iwona Pańpuch
Wojciech Walaszek 1a Międzyszkolny Konkurs „50 lat Dworca w Lublinie. Wczoraj i dziś”

II miejsce

Luiza Wilczkiewicz
Natalia Kondratiuk 1a Międzyszkolny Konkurs „50 lat Dworca w Lublinie. Wczoraj i dziś”

III miejsce

Luiza Wilczkiewicz
Karol Madej 1a Międzyszkolny Konkurs patriotyczny. „Mój dom”

Wyróżnienie

Luiza Wilczkiewicz
Ksawery Grzesik 1a „Mój dom”. Konkurs patriotyczny – Wyróżnienie Luiza Wilczkiewicz
Natalia Kondratiuk 1a Międzyszkolny Konkurs patriotyczny. „Mój dom”
II miejsce
Luiza Wilczkiewicz
Lilianna Piątkowska 1a Międzyszkolny Konkurs „Anioł Bożonarodzeniowy z masy solnej”

I miejsce

Łucja Kwiatkowska
Martyna Król 1a Międzyszkolny Konkurs „Anioł Bożonarodzeniowy z masy solnej”  Wyróżnienie Luiza Wilczkiewicz
Ksawery Grzesik 1a Międzyszkolny Konkurs „Anioł Bożonarodzeniowy z masy solnej” Wyróżnienie Luiza Wilczkiewicz
Ewelina Maj 3c G Szkolny Konkurs „Bliżej Olimpu”

I miejsce

Jadwiga Korzeniewska
Małgorzata Kwiatkowska 3b G Szkolny Konkurs „Bliżej Olimpu”

II miejsce

Jadwiga Korzeniewska
Dominika Osior 3d G Szkolny Konkurs „Bliżej Olimpu”

III miejsce

Jadwiga Korzeniewska
Magdalena Flisiak 3b G Szkolny Konkurs „Bliżej Olimpu” Wyróżnienie Jadwiga Korzeniewska
Wiktoria Drozd 7a Szkolny Konkurs „Bliżej Olimpu” Wyróżnienie Ilona Sidor
Waleria Gonczaruk 2c G Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
z Fizyki „Multitest”
I miejsce
Iwona Jagła-Izdebska
Łukasz Czyżydło 3c G Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
z Fizyki „Multitest”II miejsce
Iwona Jagła-Izdebska
Bartosz Tarnowski 7a  Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
z Fizyki „Olimpus”
VI miejsce
Iwona Jagła-Izdebska
Łukasz Czyżydło 3c G Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
z Biologii „Olimpus”
Laureat
Katarzyna Markowska
Łukasz Czyżydło 3c G Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
z Biologii „Multitest”Wyróżnienie
Katarzyna Markowska
Katarzyna Janiszek 2b G Międzyszkolny Konkurs „Najpiękniejsza bombka”

Wyróżnienie

Katarzyna Markowska
Małgorzata Kwiatkowska 3b G Szkolny Konkurs Czytelniczy
„Mistrz pięknego czytania”I miejsce
Jadwiga Korzeniewska
Magdalena Flisiak 3b G Szkolny Konkurs Czytelniczy
„Mistrz pięknego czytania”II miejsce
Jadwiga Korzeniewska
Dominika Osior 3d G Szkolny Konkurs Recytatorski
„Barwy jesieni”II miejsce
Jadwiga Korzeniewska
Maja Pietrzak 3d G Szkolny Konkurs Recytatorski
„Barwy jesieni”III miejsce
Jadwiga Korzeniewska
Uczniowie klasy 2c 2c G Konkurs wiedzy o Żołnierzach Wyklętych organizowany przez Polskie Radio Lublin we współpracy
z oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej  w Lublinie
I miejsce
Agnieszka Pawelec
Omar Sheta 7a II Konkurs Wymowy Angielskiej dla Szkół Podstawowych organizowany przez Zakład Lingwistyki Stosowanej UMCS
Wyróżnienie
Agnieszka Pawelec
Kacper Pytka-Wasil 3a G Testy piłkarskie w Widzewie Łódź Mariusz Żyszkiewicz
Kacper Pytka-Wasil 3a G Testy piłkarskie w miesiącu czerwcu do Borussi Dortmund (Niemcy) Mariusz Żyszkiewicz
Kacper Pytka-Wasil

Grzegorz Martyna

3a G Zawodnicy grający w najwyższej Lidze Rozgrywkowej w Polsce Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych Mariusz Żyszkiewicz
Krystian Kłos

Kamil Czerniak

Daniel Pawłowski

Grzegorz Martyna

Kacper Kamiński

Kacper Pytka-Wasil

Michał Dubielis

Jarosław Mazur

Nikolas Robaczyński

Daniel Mitrut

Kamil Pracownik

3a G Zakwalifikowanie się do półfinałów
z pierwszego miejsca w Mistrzostwach Lublina w Piłce Nożnej  Eliminacje dalsze na wiosnę.
Mariusz Żyszkiewicz

 

 

 

 

Mariusz Żyszkiewicz

Paweł Puacz

 

3d G Liczne sukcesy sportowe, m.in.:

– Mistrzostwa Polski w Sumo Kadetów i Kadetek,
Kadet Miejsce 3, Krotoszyn 07-08.10.2017

– Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kadetów Koluchstyl, Kadet Miejsce 1, Stary Zamość 28.10.2017

– Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kadetów w zapasach
– styl wolny Kadet Miejsce 3, Kraśnik 11.11.2017

– Puchar Polski w Sumo, Kadet Miejsce 1, Tyszowce 19.11.2017

– Puchar Polski w Sumo, Kadet Miejsce 1,
Warszawa Falenica 02.12.2017

Wiktor Małecki 2d G Mistrz Polski w motocrossowej klasie MX 85 w 2017r.