mgr Karolina Soroka

nr tel.: 81 744 46 87

pokój: 41

Godziny pracy psychologa szkolnego:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 9.30 – 13.30 9.30 – 13.30 9.30 – 13.30 10.00 – 14.30 9.00 – 12.30

Informujemy, że w tym roku szkolnym uczniowie z oddziałów przedszkolnych biorą udział w Projekcie Edukacyjnym Emocja. Zajęcia będą przeprowadzone przez psychologa szkolnego p. Karolinę Soroka.

NOWY ROK SZKOLNY 2021_2022

JAK PRZYGOTOWAĆ DZIECKO DO I KLASY

POMOC PSYCHOLOGA

NOWY ROK W DOBIE PANDEMII