RODZINNY RAJD ROWEROWY

Szanowni Państwo,

Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin”, Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność”, sponsor POLBRUK S.A, partnerzy: WORD Lublin, Klub Rowerowy Maksimum zapraszają na wyjątkową, rodzinną, rowerową  imprezę integracyjną pod hasłem: „Bezpieczny rower” .

To już 9 edycja rajdu rowerowego. Spotykamy się 19 maja br., w niedzielę o godz. 12:00 na placu Łokietka przed ratuszem miejskim w Lublinie.  O 12:15 wyruszamy w trasę, aby aktywnie spędzić czas łącząc wyjątkową zabawę, z nauką bezpiecznego korzystania z jednośladów,  a wszystko to we wspaniałej atmosferze stworzonej przez rowerzystów miasta Lublina. Uczestnicy rajdu mają do wyboru jedną z trzech tras przejazdu(mapka na odwrocie zaproszenia). Nasz rodzinny rajd to rowerowa impreza dla każdego. To promocja jednośladów i niedzielnego rodzinnego wypoczynku w przestrzeni publicznej Lublina. Na mecie wypoczniemy podczas rodzinnego festynu nad Zalewem Zemborzyckim w Ośrodku „Słoneczny Wrotków”.

FESTYN RODZINNY  „BEZPIECZNY ROWER”,   NIEDZIELA 19 maja 2019 r.
w godzinach 13:00 – 17:00

Ośrodek  „Słoneczny Wrotków” nad Zalewem Zemborzyckim koło Lublina 

PROGRAM  FESTYNU:

  1. Występy grup szkolnych i solistów w repertuarze słowno-taneczno-muzyczny.
  2. Zabawy dla dzieci prowadzone przez animatorów kultury
  3. Konkursy z nagrodami
  4. POKAZY: pierwszej pomocy medycznej, strażackie, wojskowe – sztuki militarnej, masażu i rehabilitacji
  5. Symulatory drogowe
  6. Stoiska wystawiennicze WORD Lublin, Poleskiego Parku Narodowego, Nadleśnictw Lasów Państwowych.

Rajd objęty patronatem honorowym: Marszałka Województwa Lubelskiego , Prezydenta Miasta Lublin  przy współpracy z Wydziałem Oświaty i Wychowania  i Wydziałem  Zdrowia i Profilaktyki Miasta Lublin.

Może Ci się również spodoba