VII FESTYN PARAFII NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO W LUBLINIE

9.06.2019 r. na terenie zielonym wokół Przedszkola nr 3 w Lublinie przy ul. Kochanowskiego 5, odbył się festyn rodzinny, którego celem była integracja osób zamieszkałych na terenie parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie.

Po oficjalnym otwarciu przez ks. kan. dr Waldemara Sądeckiego można było obejrzeć i wysłuchać serii występów artystycznych, w których wystąpiły dzieci reprezentujące różne środowiska biorące udział w Dzielnicy dziesiąta.

Z przepięknym programem artystycznym: wokalno – tanecznym pod kierunkiem Pani Aleksandry Kliszcz, Pani Agnieszki Mielniczek oraz Pani Żanety Kurzawskiej zaprezentowali się uczniowie klasy I a oraz oddziałów przedszkolnych 0 a i 0 b.

Słowa uznania i serdeczne gratulacje skierowały do nich obecne na festynie Pani Dyrektor Iwona Pańpuch oraz Pani Wicedyrektor Urszula Górniak. Mieliśmy także okazję przygotować stoisko promujące naszą Szkołę oraz atrakcje dla najmłodszych uczestników festynu: malowanie twarzy oraz wykonywanie balonowych kwiatów i zwierzątek.

W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Cieszymy się, że nasza współpraca z Parafią Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie owocuje wieloma ciekawymi projektami edukacyjno – wychowawczymi i pozwala realizować misję Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie, w oparciu o wartości dobra, piękna i wrażliwości na drugiego człowieka. Wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera festynu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Żaneta Kurzawska

Może Ci się również spodoba