„ZAKOCHANI SĄ WŚRÓD NAS” – WYJĄTKOWY KONCERT NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DEDYKOWANY RODZICOM UCZNIÓW ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Dzień Matki i Dzień Ojca to wyjątkowe dni w roku, którym zawsze towarzyszy magiczna atmosfera. To właśnie wtedy możemy powiedzieć rodzicom jak bardzo ich kochamy.

Uczniowie oddziałów przedszkolnych oraz klas I, II oraz IV-tej postanowili przenieść rodziców w wczasy, które przypomną wszystkim, jak to jest kiedy miłość zagości po raz pierwszy w sercu.

14 czerwca 2019 roku odbył się wyjątkowy i wzruszający koncert, dedykowany rodzicom z okazji ich święta oraz zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Być Rodzicem to wielka odpowiedzialność i WIELKIE SZCZĘŚCIE – pewnie dlatego nasi Goście byli tak bardzo wzruszeni podczas koncertu.

 „Zakochani są wśród nas” – pod takim tytułem odbyło się to wyjątkowe spotkanie. Niezwykle dobrane na tę uroczystość utwory poetyckie oraz piosenki  przez Panią Agnieszkę Mielniczek, wywoływały uśmiech  oraz wzruszenie na twarzach wszystkich zebranych gości.  Podczas koncertu można było także podziwiać przepięknie wykonaną scenografię wykonaną przez Panią Emilię Szczepańską – Kras oraz umiejętności taneczne w układach  przygotowanych przez grupę dziewcząt z oddziałów przedszkolnych pod kierunkiem Pani Żanety Kurzawskiej.

Uroczystym koncertem, dzieci chciały podziękować swoim rodzicom za wszystkie wspaniałe chwile oraz za opiekę i troskę.

Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań i słów uznania, które Pani Dyrektor Iwona Pańpuch skierowała do nauczycieli, rodziców oraz dzieci.

W trakcie drugiej części  uroczystości Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła nagrody uczniom, którzy odnieśli sukcesy w konkursach,  godnie reprezentując Szkołę. Podziękowania otrzymali także rodzice uczniów szczególnie zaangażowani w życie poszczególnych oddziałów oraz Szkoły. Pani Dyrektor Iwona Pańpuch pogratulowała uczniom tak licznych sukcesów naukowych i artystycznych oraz życzyła słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Żaneta Kurzawska

Może Ci się również spodoba