W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU KLASA I B

Nadszedł długo wyczekiwany czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Święta te są chyba najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera, a także czas refleksji i zadumy nad tym co ważne.

W minionym tygodniu uczniowie klasy 1 b poczuli magię zbliżających się Świąt. W radosny, świąteczny nastrój wprowadziła ich przystrojona w klasie choinka, śpiew kolęd oraz własnoręcznie wykonane kartki świąteczne oraz udekorowane pierniczki.
Aby tradycji stało się zadość, dnia 20 grudnia wszyscy spotkali się przy wigilijnym stole, przy opłatku oraz słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Po wigilii klasowej nadszedł czas na wspólne kolędowanie społeczności szkolnej klas 1-3 wraz z dyrekcją i wychowawcami klas.

To był wyjątkowy dzień, także dla uczennicy klasy 1 b – Leny Fac, która zajęła I miejsce w konkursie międzyszkolnym „Wszyscy kochamy misie”. Pani Dyrektor mgr Iwona Pańpuch korzystając z okazji zebrania się całej społeczności klas I – III osobiście wręczyła nagrodę laureatce, życząc dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich uzdolnień oraz pasji.

Żaneta Kurzawska

 

Może Ci się również spodoba