BAL KARNAWAŁOWY KLAS I -III

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą i długo wyczekiwaną również przez dzieci. Tak też było w naszej szkole, w dniu 10 stycznia 2020 roku.
Było kolorowo i bajkowo, na pięknie udekorowanym korytarzu pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć:  wróżki, królewny, księżniczki, piratów, policjantów, żołnierzy, superbohaterów i wiele innych barwnych postaci, których nie sposób zliczyć i wymienić.

Niezastąpieni Rodzice zorganizowali dla każdej klasy poczęstunek, dzięki któremu dzieci mogły nabrać sił do dalszej zabawy.

Zabawę poprowadziły animatorki z Fundacji „Obok Nas” z Puław, a wspierał je DJ, który zapewnił oprawę muzyczną. Podczas wspólnej zabawy były tańce, zabawy, quizy oraz konkursy, więc każdy miał okazję się wykazać. Bardzo długa kolejka utworzyła się do pań, które malowały piękne tatuaże i skręcały balony. Wszystkie dzieci za udział w konkursach i zabawach otrzymały słodki upominek od pań animatorek.

Zabawa była udana, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie i rumiane policzki.

Następny bal już za rok!

Żaneta Kurzawska

Emilia Szczepańska – Kras

Monika Wasilewska

Agnieszka Mielniczek

Jolanta Chyćko

Może Ci się również spodoba