DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI W VI LO – ONLINE

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu Otwartych  Drzwi online VI Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Nie mamy możliwości przywitać Was osobiście podczas Dnia Otwartych Drzwi w naszym Liceum 🙁 Na naszym Fb znajdziecie opis profili przyszłych klas pierwszych, wspomnieliśmy o atutach naszej szkoły oraz przygotowaliśmy filmik dla Was, małą namiastkę wizyty w naszym budynku. We wtorek, 28 kwietnia, w godz. 10.00-14.00 będziecie mieli na Fb możliwość zapytania nas o to, co Was ciekawi odnośnie VI LO w Lublinie. Ucieszymy się z każdego zadanego pytania w komentarzach do postu czy w prywatnej wiadomości 🙂
Mamy nadzieję, że w czerwcu spotkamy się osobiście w murach naszego Liceum podczas Dnia Otwartych Drzwi 2020.

Pozdrawiamy
VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie

Może Ci się również spodoba