WYKORZYSTAJMY SZANSĘ – GŁOSUJMY!

Wykorzystajmy szansę – głosujmy! 

Link go głosowania: https://lublin.budzet-obywatelski.eu/glosowanie

Stwórzmy doskonałe warunki do zabawy i wypoczynku dla naszych dzieci!

Drodzy Rodzice/ Opiekunowie Prawni – wszystko zależy od Was!

  1. Z radością informujemy, że złożyliśmy wniosek o budowę placu zabaw dla dzieci do tegorocznego lubelskiego Budżetu Obywatelskiego.
  2. Został on zakwalifikowany do tych wniosków, które w dniach 15 – 28 października 2020 r. wezmą udział w głosowaniu, pod nazwą D – 52.
  3. Projekt zakłada budowę placu zabaw na posesji Szkoły i rewitalizację w pasie drogowym ulic: Krańcowej, Morsztynów, Reymonta.
  4. Aby zagłosować na nasz wniosek, należy:
    a) wypełnić elektroniczną kartę do głosowania pod linkiem: https://lublin.budzet-obywatelski.eu/glosowanie*
    b) albo osobiście złożyć wypełnioną papierową kartę do głosowania w wyznaczonych punktach podanych na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin (https://lublin.eu/mieszkancy/partycypacja/budzet-obywatelski/budzet-obywatelski-vii/zasady-i-miejsca-do-glosowania/)

Uwaga!
W głosowaniu może wziąć udział każdy, nawet najmłodszy mieszkaniec zameldowany w Lublinie. Zatem głosujmy wszyscy! Zachęćmy także do głosowania naszych bliższych i dalszych krewnych, przyjaciół, sąsiadów, znajomych. Wykorzystajmy szansę do stworzenia naszym dzieciom optymalnych warunków do zabawy i wypoczynku!

*Jak głosować?

1.  Klikamy przycisk: ROZPOCZNIJ GŁOSOWANIE
2. Wybieramy projekt: PROJEKT DZIELNICOWY, a następnie wpisujemy jego numer: D-52 i klikamy WYBIERZ po czym naciskamy przycisk: DALEJ.
3. Wpisujemy wymagane dane: IMIĘ, NAZWISKO, 4 OSTATNIE CYFRY PESEL i zaznaczamy, czy jesteśmy osoba pełnoletnią: TAK lub NIE
UWAGA! Jeśli głosujący jest osobą niepełnoletnią, należy podać: IMIĘ I NAZWISKO RODZICA , a następnie zaakceptować trzy oświadczenia: WYRAŻAM ZGODĘ NA…
4. Zaznaczamy trzy oświadczenia związane z RODO i przechodzimy do: DALEJ
5. Podajemy nr telefonu, na który za chwilę zostanie wysłany KOD aktywacyjny SMS i klikamy: WYŚLIJ KOD
6. Wpisujemy otrzymany KOD SMS, po czym klikamy na przycisk: ZAGŁOSUJ.

Może Ci się również spodoba