SUKCESY UCZNIÓW SP1 W KONKURSACH Z J. ANGIELSKIEGO

Bardzo miło jest nam poinformować, że Nasi uczniowie coraz chętniej biorą udział w konkursach j.angielskiego, i ani myślą ograniczać się tylko do tych organizowanych w naszej Szkole!

W ostatnim czasie możemy pochwalić się sukcesami, o których chcieliśmy poinformować w niniejszym artykule.

Nasza Szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej sesji olimpiady z j. Angielskiego dla klas 1-3 „Olimpusek” i możemy z dumą poinformować, że spośród około 2 tysięcy uczniów biorących udział w tym konkursie, z naszej Szkoły wyłonieni zostali 2 laureaci:

4.miejsce – Paulina Tomczak kl. 2a

14.miejsce – Aleksandra Camutalis kl. 3a

Uczniowie naszej Szkoły wzięli także udział w międzyszkolnym konkursie recytatorskim utworów A. Mickiewicza „Litwo! Ojczyzno moja! You are like health!” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Lublinie, i w tym przypadku również możemy poszczycić się dwoma laureatami:

2.miejsce – Klaudia Kapuścińska, kl. 7a

3.miejsce – Ksawery Grzesik, kl. 4a

Jesteśmy niezmiernie dumne, że mamy okazję pracować z tak zdolnymi i ambitnymi młodymi ludźmi, i nie możemy doczekać się kolejnych konkursów, w których wspólnie weźmiemy udział!

Aleksandra Tomczuk

Kinga Pochwatka

Może Ci się również spodoba