UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE „STOKROTKI”

24 czerwca  o godzinie 15.00 w  grupie „Stokrotki” odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2020/2021. Dla większości dzieci było to również  zakończenie pobytu w przedszkolu.

Pierwsza część uroczystości była pełna powagi i skupienia. W trakcie prezentacji artystycznej przedszkolaki mówiły wiersze i śpiewały piosenki oraz prezentowały swoje umiejętności aktorskie.

Następnie dzieci, które ukończyły edukację przedszkolną, pożegnały się ze swoimi koleżankami i kolegami, zostającymi jeszcze w przedszkolu. Wspominano wspólnie  spędzone chwile, zabawy i przygody.

Pod koniec spotkania odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów wszystkim przedszkolakom. Nie zabrakło także wzajemnych życzeń,  podziękowań i kwiatów.

Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice. Oni również otrzymali dyplomy za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu oddziału przedszkolnego.

Na zakończenie dzieci wraz z rodzicami i nauczycielkami utworzyły duże koło i wspólnie odśpiewały piosenkę „Podajmy sobie ręce”. Po wykonaniu ostatnich pamiątkowych zdjęć można było rozpocząć wakacje.

Dziękując za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu.

Sylwia Robak
Beata Sławińska

Może Ci się również spodoba