DZIEŃ DZIECKA U „STOKROTEK”

1 czerwca, jak co roku w naszym oddziale, przedszkolaki  świętowały Dzień Dziecka. Był to dzień  wyjątkowy – pełen życzeń,  niespodzianek i radości.

Dzieci rozpoczęły wspólne świętowanie grą terenową „Wesoła przygoda”. Z wielkim zaangażowaniem  szukały kopert z zadaniami i wskazówkami umożliwiającymi znalezienie ukrytego skarbu. Zabawa pomogła Stokrotkom  zrozumieć ideę pracy zespołowej.

Dzieci uczestniczyły również w zabawach z wykorzystaniem podłogi interaktywnej – zbierały bałwanki oraz trafiały piłką w kręgle.  Chętnie brały udział w  zabawach z chustą animacyjną, układały obrazki z plastikowych korków, a także malowały kolorowe pejzaże na folii. Wielką atrakcją okazała się fotobudka, dzięki której dzieci mogły zrobić sobie wesołe zdjęcia wcielając się w postaci z ulubionych bajek. Na zakończenie obchodów Dnia Dziecka każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek.

Cieszymy się, że przygotowane dla Stokrotek zabawy i gry dostarczyły dzieciom wiele radości. Ten dzień pozostanie z pewnością na długo w ich pamięci.

Justyna Wiśniewska

Beata Sławińska

Może Ci się również spodoba