KUPUJEMY OZDOBY I DEKORACJE ŚWIĄTECZNE WYKONANE PRZEZ UCZNIÓW NA KIERMASZU ZORGANIZOWANYM W NASZEJ SZKOLE

Serdecznie zapraszamy na  kiermasz ozdób i dekoracji świątecznych organizowany przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie im. ks. S. Konarskiego od wtorku 20.12 2022 r. do czwartku  22.12.2022 r. w  godz. 7:00 – 16:00.

Na stoisku, znajdującym się na parterze budynku obok szatni, będzie można  nabyć świąteczną dekorację lub zakupić upominek dla bliskiej osoby. Na podkreślenie zasługuje fakt, że wszystkie wyeksponowane prace zostały wykonane przez naszych uczniów.

Tegoroczny kiermasz ma na celu integrację środowiska szkolnego oraz pozyskiwanie środków na nagrody w konkursach dla naszych dzieci.

Zachęcamy do wsparcia tej cennej  inicjatywy. W imieniu uczniów bardzo prosimy o aktywne włączenie  się w wyżej wymienione działanie.

Akcję świąteczną można wspomóc również poprzez przekazanie samodzielnie wykonanych ozdób choinkowych oraz dekoracji świątecznych (np. aniołków, bombek, kartek świątecznych, stroików itp). Przedmioty można składać do 21.12 (środa) u p. Sylwii Robak i p. Justyny Krzywickiej.

Może Ci się również spodoba