ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

Pluszowy miś to nie tylko najlepszy przyjaciel każdego przedszkolaka, a także ukochana maskotka na dobre i złe chwile –  do misia można zawsze  przytulić się i oczywiście powierzyć mu wszelkie sekrety.
O Światowym Dniu Pluszowego Misia, które przypada na dzień 25 listopada, nie zapomniały również  dzieci z naszego oddziału przedszkolnego. Każdy przedszkolak przyniósł na zajęcia swoją ukochaną maskotkę, którą z wielkim entuzjazmem prezentował  rówieśnikom.

Przedszkolaki dowiedziały się, jaka jest historia tej przemiłej maskotki, ponadto wzięły udział w grze, podczas której starały się przyporządkować misiowych bohaterów do tytułów znanych bajek. Wspólnie tańczyły, śpiewając piosenki: „Ja jestem niedźwiadek”, „Stary niedźwiedź”, „Pokochaj pluszowego misia”, wykonały także prace plastyczne, których motywem były przesympatyczne misie.

Tego dnia na dzieci czekała również miła niespodzianka –  ogromny pluszowy miś, do którego każde dziecko mogło się przytulić oraz „Misiowa Fotobudka”.
Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi przytulankami. Mamy nadzieję, że to radosne świętowanie na długo zostanie w ich pamięci.

Wychowawcy Oa, Ob

Może Ci się również spodoba