BAL ÓSMOKLASISTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

3 czerwca 2023 roku w naszej Szkole odbył się Bal Ósmoklasisty, będący dla najstarszych uczniów symbolicznym podsumowaniem kończącej się nauki w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie. Młodzież w eleganckich strojach prezentowała się niezwykle uroczyście. Na początku spotkania Rodzice złożyli serdeczne podziękowanie Pani Dyrektor Iwonie Pańpuch oraz nauczycielom za stworzenie młodym ludziom doskonałych warunków do kształcenia, a także rozwijania talentów i zainteresowań. W swoim wystąpieniu przedstawiciele klasy 8 „a” i 8 „b” podkreślili, że czas spędzony w Jedynce był dla nich niezwykle ważny. Był to bowiem czas kształtowania charakteru. Czas dojrzewania. Następnie  głos zabrała Pani Dyrektor, która między innymi powiedziała: „Cieszymy się, że możemy dzisiaj dzielić z Wami tę wyjątkową chwilę, w której odświętnym strojem, powagą tańca rozpoczynającego spotkanie, postawą pełną szacunku wobec rodziców i współuczestników podkreślacie swoją dojrzałość oraz świadomość ukończenia ważnego etapu edukacji – nauki i wychowania. Z pewnością lata spędzone w murach tej Szkoły, liczne sukcesy i osiągnięcia pozostaną na zawsze w Waszej pamięci.  Jestem przekonana, że codziennej pracy i dokonaniom, towarzyszyła także zabawa i 3 czerwca także wpisuje się w ten czas. Niech dzisiejsze spotkanie będzie pełne radości, udanej zabawy i miłych wspomnień”

Wiele wzruszeń wywołał polonez zatańczony do układu przygotowanego przez nauczycieli wychowania fizycznego. Po nim uczniowie wykonali nastrojowego walca.

Po części oficjalnej nastąpiła wspólna zabawa pod kierunkiem profesjonalnego DJ – a. Organizatorzy zadbali, by spotkanie przebiegło w niezwykłej niezapomnianej atmosferze.

Może Ci się również spodoba