SZKOLNY MURAL UKOŃCZONY!

W ramach realizacji projektu Być jak Matejko! społeczność naszej Szkoły wykonała mural, którego projekt powstał na podstawie konkursu plastycznego „W ślady Mistrzów Konarskiego i Matejki”. Wspólne malowanie wymagało od wszystkich twórców znalezienia czasu w wolne soboty. Kreatywne rozwijanie swoich umiejętności plastycznych w miłym gronie było jednak tego warte. Jednocześnie z muralem powstawał baner promujący nasz projekt wykonany również w dużym formacie. Wspólna praca nad realizacją projektu uczniów, rodziców i kadry szkoły pozytywnie wpłynęła na pogłębianie relacji między wszystkimi członkami naszej społeczności.
Szczególne podziękowania należą się Pani Dyrektor Iwonie Pańpuch oraz Paniom Katarzynie Kopciewicz i Jowicie Grzesik za wsparcie merytoryczne i artystyczne na każdym etapie realizacji projektu.
Autorem projektu jest Pan Arkadiusz Majewski
Działanie realizowane dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach projektu „Mój Lublin – konkurs inicjatyw mieszkańców” Fundacji Działań Edukacyjnych KReAdukacja.
Galeria zdjęć z powstania muralu dostępna pod adresem: KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA