mgr Karolina Soroka

nr tel.: 81 744 46 87

pokój: 41

Godziny pracy psychologa szkolnego:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8 – 12 9.30 – 13.30 9.30 – 14.30 10.30 – 14.30 8 – 11

POMOC PSYCHOLOGA

NOWY ROK W DOBIE PANDEMII

JEDZ Z GŁOWĄ!!

JAK DBAĆ O ZDROWIE PSYCHICZNE

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

Dbajmy o nasze zdrowie psychiczne

Zdrowie psychiczne rozumiane jest w 3 aspektach: dobra kondycja zdrowotna, poczucie komfortu psychicznego oraz utrzymywanie prawidłowych relacji społecznych. Każdy może zadbać o swoje zdrowie psychiczne, dokonując kilku drobnych zmian w swoim życiu. Zapraszam uczniów do zapoznania się z prezentacją „Dbajmy o nasze zdrowie psychiczne”. Poniżej znajduje się link do prezentacji:

Dbajmy o nasze zdrowie psychiczne

Dbanie o rozwój dziecka podczas nauki na odległość

Zdalne nauczanie jest trudnym czasem zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Uczniowie często nie mają motywacji do nauki, ciężko im się skoncentrować na lekcjach, nie chcą rozmawiać z rodzicami. Mogą się zdarzyć również stany lękowe lub depresyjne u dzieci. Zapraszam rodziców do zapoznania się z prezentacją „Dbanie o rozwój dziecka podczas nauki na odległość”, do którego link znajduje się poniżej:

Dbanie o rozwój dziecka podczas nauki na odległość