Poznajemy nowe techniki wykonywania prac plastycznych - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie

Tag img 29.03.2024, 09:40

Poznajemy nowe techniki wykonywania prac plastycznych

uczniowie malują1

Naszą świetlicę odwiedziła ostatnio pani Joanna Różycka, która przeprowadziła z uczniami warsztaty malowania palcami obrazów o tematyce wielkanocnej. Uczniowie wykonywali emblematy związane ze zbliżającymi się świętami: kurczaczki, owieczki i oczywiście pisanki. Zajęcia sensoplastyczne, w których dzieci brały udział, były bardzo dobrą zabawą, rozwijającą u uczniów wrażliwość plastyczną i eksponującą ich wyobraźnię. Na zakończenie spotkania uczestnicy zostali zapoznani z polskimi tradycjami związanymi z Wielkanocą, dzięki czemu zajęcia wprowadziły uczniów w klimat nadchodzących Świąt.

Osoby odpowiedzialne: Alicja Pruchniak, Katarzyna Stanisławek. Renata Jones, Jolanta Haftaniuk