Sportowe sukcesy uczennicy klasy 6 „a” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie

Tag img 16.04.2024, 13:08

Sportowe sukcesy uczennicy klasy 6 „a”

zdjęcie dyplomu i medalu

Pragniemy z radością poinformować, że uczennica klasy 6 „a” Maja Niećko zajęła pierwsze miejsce podczas Mistrzostw Polski w sztuce walki Koluchstyl. Mistrzostwa, w których brali udział zawodnicy z wielu klubów sportowych województwa lubelskiego, odbyły się 6 kwietnia 2024 r. w Werbkowicach. Nie jest to jedyny sukces naszej uczennicy. W lutym Maja wzięła udział Mistrzostwach Lublina Dzieci, Młodzików i Kadetów w sumo, zorganizowanych przez Zapaśnicze Towarzystwo Sportowe „Sokół”. W tym zawodach Maja zdobyła złoty medal.

Gratulujemy naszej uczennicy wspaniałych sukcesów oraz życzymy jak najwięcej złotych medali.

Sylwia Balbier