Uczniowie klasy 1 "b" w kinie - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie

Tag img 15.04.2024, 12:50

Uczniowie klasy 1 "b" w kinie

uczniowie przed kinem

W dniu 22.03.2024 roku uczniowie klasy 1 „b” wraz w wychowawcą uczestniczyli w seansie filmowym zatytułowanym ,,Ekipa z dżungli” - przebojowej i pełnej śmiechu komedii o bohaterskich zwierzętach broniących deszczowego lasu przed mało znanym, ale autentycznie wybuchowym zagrożeniem… Dla dzieci była to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim wartościowe zajęcia, w trakcie których nie zabrakło prezentacji flory, a także fauny spod równika i zwrotnika: wielu gatunków ptaków, smakoszy bananów, grymaśnych złotych rybek i pand obeznanych z różnorodnymi sztukami walki.
Obejrzany seans filmowy to ważna i niezapomniana lekcja poszanowania przyrody, uświadamiająca człowiekowi fakt odpowiedzialności każdego z nas za powierzone mu skarby natury. Wyszliśmy z kina z przekonaniem, że gdy ludzie działają razem dla wspólnego dobra, mogą zmieniać świat na lepszy.
Monika Machulska - Wasilewska