Dzień Kobiet w klasie 6 „a” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie

Tag img 09.04.2024, 12:50

Dzień Kobiet w klasie 6 „a”

zdjęcie grupowe

8 marca chłopcy z klasy 6 „a” postanowili zrobić dziewczynkom niespodziankę - zorganizowali wspólną wyprawę do laserowego centrum rozrywki Laser City w Lublinie. Uczniowie mieli okazję doskonalić umiejętność współpracy w grupie oraz przećwiczyć grę zespołową w trakcie rozgrywki w laserowego paintballa. Gra wymagała nie tylko sprawności fizycznej, ale również logicznego myślenia. Drugą atrakcją, przygotowaną dla dziewczynek, było rozwiązywanie zagadek Magic Boxe. Także i w tym przypadku wszyscy musieli ze sobą współpracować podczas wykonywania zadań intelektualnych.
Klasowa wyprawa do Laser City była wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, a dziewczynki były zachwycone przygotowaną dla nich niespodzianką.

Sylwia Balbier