Podsumowanie Szkolnego Projektu „Woda źródłem życia” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie

Tag img 12.06.2024, 09:27

Podsumowanie Szkolnego Projektu „Woda źródłem życia”

wystawa prac

Ramach szkolnego projektu pt. „Woda źródłem życia” klasa 7 „a” pod opieką pani Bożeny Wasyliszyn przeprowadziła w klasach I-III pokazy, na których to starsi koledzy opowiadali o właściwościach wody oraz w jakich reakcjach może brać ona udział. Uczniowie przedstawili barwne eksperymenty, niezwykle widowiskowe, bardzo ciekawe i cieszące się dużym zainteresowaniem u młodszych dzieci. Uczniowie przygotowali również różnorodne prace plastyczne o tematyce wody. Stworzyli wiele plakatów, rysunków, a także wymyślili hasła proekologiczne, wypisali wierszyki i rymowanki z wodą w roli głównej. Ze zgromadzonych prac została stworzona gazetka, którą można było podziwiać na trzecim piętrze naszej Szkoły.

Katarzyna Stanisławek
Bożena Wasyliszyn