SP1 na Festynie Parafii Serca Jezusowego - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie

Tag img 20.06.2024, 08:26

SP1 na Festynie Parafii Serca Jezusowego

malowanie twarzy na festynie

W niedzielę - 16.06.2024 r. odbył się Festyn Parafii Serca Jezusowego, którego celem była integracja, czynne spędzenie czasu wolnego oraz budowanie wzajemnych relacji uczestników. Program obejmował prezentacje artystyczne i różnorodne formy atrakcji dla najmłodszych. Jak co roku nie mogło zabraknąć występów uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie. Artyści prezentowali swoje umiejętności w formie tańca i inscenizacji. Atrakcje przygotowane przez państwa nauczycieli m. in. malowanie twarzy, tworzenie bransoletek, wykonywanie zmywalnych tatuaży czy różnorodnych postaci z balonów cieszyły się  dużym zainteresowaniem. Wszystkie dzieci odchodziły ze stanowiska SP 1 z uśmiechami na twarzy.