Spektakularne sukcesy uczennic naszej Szkoły w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach z języka angielskiego! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie

Tag img 26.06.2024, 12:38

zdjęcie dyplomów

Jesteśmy dumni z naszych uczennic, które wyróżniły się niezwykłymi osiągnięciami z języka angielskiego, zdobywając wysokie miejsca zarówno w ogólnopolskich, jak i międzynarodowych konkursach. Bardzo się cieszymy, że doceniono ich talent i pracę, bo to nie tylko ogromne wyróżnienie dla uczennic, ale i dla całej naszej Szkoły.
Jedną z naszych niezwykle uzdolnionych uczennic jest Paulina Tomczak, która zdobyła trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym „XVII Rhymes and Songs Festival”. Jej zaangażowanie, systematyczny wysiłek oraz głęboka pasja do nauki języków obcych zaowocowały pięknym osiągnięciem, stanowiącym ukoronowanie ciężkiej pracy. Doniosłym sukcesem Pauliny jest zdobycie Złotego Kangura w międzynarodowym konkursie z języka angielskiego „Kangur Językowy 2024”. W tym samym konkursie triumfowały również Sabina Gospodarek i Urszula Kidaj, które uzyskały odpowiednio Złotego i Brązowego Kangura. Ich umiejętności językowe, zrozumienie kultury anglojęzycznej oraz umiejętność logicznego myślenia w języku obcym zapewniły miejsce w gronie najbardziej utalentowanych uczniów z całego świata.
Sukcesy uczennic w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach z języka angielskiego są dowodem na wysoki poziom nauczania w Szkole oraz na zaangażowanie uczniów w rozwijanie swoich umiejętności. Gratulujemy naszym zdolnym dziewczętom ich osiągnięć i dziękujemy nauczycielom, którzy codziennie inspirują ich do nauki oraz wspierają w dążeniu do spełniania marzeń. Jesteśmy przekonani, że osiągnięcia koleżanek stanowią motywację dla wszystkich uczniów, aby śmiało stawiać czoła wyzwaniom oraz dążyć do realizacji wytyczonych celów. Wierzymy, że dalsze lata nauki przyniosą kolejne sukcesy i wyróżnienia zarówno na krajowej, jak i międzynarodowej arenie konkursowej.
Gratulujemy jeszcze raz laureatkom ich niezwykłych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!