Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 1 w Lublinie im. ks. S. Konarskiego - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie

Tag img 26.06.2024, 13:27

uczniowie na scenie z dyrektorem

21 czerwca 2024 roku społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie wzięła udział w uroczystościach związanych z zakończeniem roku szkolnego 2023/2024. Rozpoczęła je Msza święta w Kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego, podczas której uczniowie czynnie uczestniczyli w Liturgii Słowa oraz Modlitwie Wiernych.
Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu oraz laureaci międzynarodowych, ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów artystycznych, a także tematycznych spotkali się z Dyrektorem Szkoły - Panią Iwoną Pańpuch, która wręczyła pamiątkowe dyplomy i nagrody tym, którzy zasłużyli na szczególne gratulacje i słowa uznania. Następnie uczestnicy spotkania obejrzeli okolicznościowy program poetycko - muzyczny.
Potem miały miejsce spotkania uczniów poszczególnych zespołów klasowych z wychowawcami - wyjątkowo wzruszające było pożegnanie trzecioklasistów.
Z satysfakcją należy podkreślić, iż społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie im. ks. S. Konarskiego ambitnie zrealizowała zadania, które postawiła przed sobą we wrześniu 2024 roku. Pani Dyrektor złożyła podziękowania za wspólne działania uczniom, nauczycielom oraz rodzicom/opiekunom prawnym uczniów, a także pracownikom administracji i obsługi oraz życzyła wszystkim dobrego, pięknego i bezpiecznego wypoczynku.